Kasy Fiskalne- Katowice Kasy Fiskalne- Katowice

Kasa fiskalnaKasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu to nowatorskie rozwiązanie oferowane przez firmę NOVITUS - lideera w produkcji urządzeń fiskalnych na Polskim rynku. Ponadto pojawia się coraz większa gama drukarek fiskalnych wyposarzonych w pamięć FLASH w postaci karty pamięci SD.

Kasa fiskalna Nano Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.04.2011.
Poniżej przedstawiamy dane techniczne kasy z pamięcią elektroniczną. Kasy dydykowane są wymagających użytkoników dbających o żywotność urządzenia, ładny design, odporność na kuż i brud. Kasy fiskalne z serii nano w nico zmienionej formie nadaja się do pracy w gabinecie lekarskim oraz kancelarii adwokackiej.
 

Kasa Fiskalna Nano z kopią elektroniczną

NANO


małe wymiary - ogromne możliwości!

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzacych działalność medyczna: lekarza lub pielęgniarki w gabinecie, oraz pracy ''w terenie'' - podczas wizyt domowych u pacjenta. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości sa ogromne.Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizujaca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Rozporzadzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urzadzenia, paragony drukowane sa na jednym, szerokim papierze (rolka papieru do 30mb) bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopia. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiacach była znikoma. W tej kasie kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Karta o pojemności 2GB może pomieścić ponad milion paragonów 30-to liniowych (7,5mln linii wydruku). Dane kopii zapisanych na karcie sa dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie, lub odczytać w standardowym komputerze PC. z danych tych na komputerze można sporzadzać żadane raporty. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w mechanizmie drukujacym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urzadzeniach. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukujacego typu ''clamshell''powoduje, że ta operacja jest dziecinnie prosta, odbywa się na zasadzie: ''wrzuć i pracuj''. zalety tego rozwiazania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujacy kasę do pracy przenośnej..
¬ródło ceneo.pl

DANE TECHNICZNE
NAZWANANO E
TYPkasa fiskalna przenośna z elektroniczną kopią
PRZEZNACZENIEmałe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
 
PARAMETRY URZĄDZENIA
liczba towarów3 000
liczba stawek PTU7
liczba grup towarowych42
liczba kasjerów8
rabaty/narzutytak
pojemność bufora ON-LINE2 000
opakowania64
nazwa towaru18 znaków
 
MECHANIZM DRUKUJĄCY
rodzajtermiczny, typu clamshell
typFujitsu FTP 628
szerokość papieru57 mm
 
KLAWIATURA
rodzajalfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
liczba klawiszy23 w tym 4 funkcyjne
klawisze szybkiej sprzedaży8 (4 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
 
WYŚWIETLACZE
klientalfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
kasjeralfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
 
ZŁĄCZA
złącza komunikacyjne1 x RS232, 1 x USB
współpraca z urządzeniamikomputer, czytnik, waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth
sterowanie szufladątak (aktywna)
 
ZASILANIE
z sieci230 V, zasilacz zewnętrzny
awaryjnewbudowany akumulator 7.2V, 2Ah
 
GABARYTY
szerokość/wysokość/głębokość94 x 58 x 229 mm
waga0,65 kg
Zmieniony ( 20.07.2011. )
 

W zakresie sprzedaży urządzeń fiskalnych pracujemy w większości dla przedsiębiorców na Śląsku w takich miastach jak : Orzesze, Ornontowice, Ruda Śląska, Mikołów, Łaziska Górne,  Tychy, Katowice, Lędziny. Zapraszmy do zakupu kas fiskalnych i współpracy osoby i firmy również z miast z poza śląska.

Przyjazne witryny

Polecamy sprawdzone i godne zaufania miejsca w których zakupicie sprzęt fiskalny, komputerowy, stronę internetową lub sklep www.

Kontakt

Kontakt Adee-Soft
Adee-Soft Computing

43-190 Mikołów, ul.Rynek1
[ woj. śląskie dawniej Katowice ]
Tel: (0-32) 226-44-35
e-mail: adeesoft@wp.pl

Godziny pracy:
Pn-Pt : 09:00 do 17.00
Sobota: 09:00 do 13.00