Kasy Fiskalne- Katowice Kasy Fiskalne- Katowice

Kasa fiskalnaKasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu to nowatorskie rozwiązanie oferowane przez firmę NOVITUS - lideera w produkcji urządzeń fiskalnych na Polskim rynku. Ponadto pojawia się coraz większa gama drukarek fiskalnych wyposarzonych w pamięć FLASH w postaci karty pamięci SD.

Start Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.04.2011.
Kasy dla lekarzy i prawników to już fakt!

 

Prywatne gabinety lekarskie oraz kancelarie prawne są zobowiązane do zafiskalizowania swoich kas fiskalnych. Minister fianansów wydał adekwatne rozporządzenie dotyczące tych faktów.

 

Nowi podatnicy z zakupem kas i ich fiskalizacją będą mieli czas do początku maja 2011r.

Działalności, które w tym roku stracą prawo do nieposiadania kas fiskalnych jest bardzo dużo. Wynika z niego, że prawie każda działalność, gdzie wykonywana jest sprzedaż towarów lub  usług na rzecz zwykłych obywateli czyli „Kowalskiego” z ulicy będzie się wiązała się z koniecznością rejestracji obrotu na kasie fiskalnej lub drukarce fiskalnej.

Rozporządzenie Ministra obejmuje nie tylko prawników i lekarzy ale także biura rachunkowe i nie tylko. Ewidencji obrotu będzie podlegać również sprzedaż biletów min. na imprezy widowiskowe, różnego rodzaju wydarzenia kulturalne.

Zmieniony ( 09.09.2011. )
 

W zakresie sprzedaży urządzeń fiskalnych pracujemy w większości dla przedsiębiorców na Śląsku w takich miastach jak : Orzesze, Ornontowice, Ruda Śląska, Mikołów, Łaziska Górne,  Tychy, Katowice, Lędziny. Zapraszmy do zakupu kas fiskalnych i współpracy osoby i firmy również z miast z poza śląska.

Przyjazne witryny

Polecamy sprawdzone i godne zaufania miejsca w których zakupicie sprzęt fiskalny, komputerowy, stronę internetową lub sklep www.

Kontakt

Kontakt Adee-Soft
Adee-Soft Computing

43-190 Mikołów, ul.Rynek1
[ woj. śląskie dawniej Katowice ]
Tel: (0-32) 226-44-35
e-mail: adeesoft@wp.pl

Godziny pracy:
Pn-Pt : 09:00 do 17.00
Sobota: 09:00 do 13.00